15.6.2018 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Výsledky(PDF) - Fotogalerie - TV záznam - Partneři

ČísloJménoPříjmeníKategorieOrganizaceDružstvo
Startovní čas
1. ús.
2. ús.
3. ús.
4. ús.
1VojtěchKurkaA, JSDHOSDH Velké Zboží
10:30
10:40
10:50
11:00
2TomášMácaB, JSDHOSDH Brno-SlatinaHZS JMK
10:30
10:40
10:50
11:00
3PavelPopelkaAHZS OLK, OlomoucOlomouc
10:37
10:47
10:57
11:07
4MarekVíšekBHZS PAK, PardubiceHZS PAK
10:37
10:47
10:57
11:07
5VítMalenovskýAHZS JMK, Brno-LíšeňHZS JMK
10:44
10:54
11:04
11:14
6xxxxCxx
10:44
10:54
11:04
11:14
7PetrPlačekAHZS PAK, PardubiceHZS PAK
10:51
11:01
11:11
11:21
8JanHaderkaAHZS ZLK, ZlínHZS ZLK
10:51
11:01
11:11
11:21
9JiříMikuleckýBHZS PAK, Ústí nad OrlicíHZS PAK
10:58
11:08
11:18
11:28
10LadislavCibulkaA, JSDHOSDH Přeštice
10:58
11:08
11:18
11:28
11PetrBočekAHZS MSK
11:05
11:15
11:25
11:35
12AlešPreněkBHZS JČK, Frymburk
11:05
11:15
11:25
11:35
13RobinBurešAHZS ÚLK, Louny
11:12
11:22
11:32
11:42
14PetrMiřátskýAHZS PHAHZS VYS
11:12
11:22
11:32
11:42
15AntonínRendlB, JSDHOSDH Česká KubiceChodští Nájezdníci
11:19
11:29
11:39
11:49
16MichalPřecechtělBHZS OLK, OlomoucOlomouc
11:19
11:29
11:39
11:49
17PetrMalinkaA, JSDHOSDH Volšovy
11:26
11:36
11:46
11:56
18ŠtěpánKarbanCHZS KHK, JičínHZS KHK
11:26
11:36
11:46
11:56
19RadekJakešCHZS PHA, Praha-SmíchovHZS VYS
11:33
11:43
11:53
12:03
20DanielKouřilCHZS SŽDC Česká Třebová
11:33
11:43
11:53
12:03
21JosefNádvorníkCHZS PLK, Plzeň-Slovany
11:40
11:50
12:00
12:10
22JiříProkopBHZS SČK, Stará BoleslavHZS SČK
11:40
11:50
12:00
12:10
23MichalFialaA, JSDHOSDH Dnešice
11:47
11:57
12:07
12:17
24MiroslavMichlovskýBHZS JMK, Brno-LíšeňHZS JMK
11:47
11:57
12:07
12:17
25PavelKubínBHZS KHK, JičínHZS KHK
11:54
12:04
12:14
12:24
26MichalBrousilAHZS JČK, PísekHZS JČK
11:54
12:04
12:14
12:24
27OndřejPavlíkBHZS PAK, PardubiceHZS PAK
12:01
12:11
12:21
12:31
28LukášMachtA, JSDHOSDH PařezovChodští Nájezdníci
12:01
12:11
12:21
12:31
29PetrBendaBHZS JČK, TáborHZS JČK
12:08
12:18
12:28
12:38
30MiroslavŠobáňB, JSDHOSDH Kařez
12:08
12:18
12:28
12:38
31PavelKouříkAHZS PLK, DomažliceÚO Domažlice
12:15
12:25
12:35
12:45
32RomanViejBHZS MSK, Ostrava-Zábřeh
12:15
12:25
12:35
12:45
33MichalStrnadAHZS SČK, Stará BoleslavHZS SČK
12:22
12:32
12:42
12:52
34LuděkKonvičnýAHZS ÚLK, BílinaHZS ÚLK
12:22
12:32
12:42
12:52
35MartinPlšekBHZS OLK, PřerovOlomouc
12:29
12:39
12:49
12:59
36JaroslavKličkaB, JSDHOSDH KolovečChodští Nájezdníci
12:29
12:39
12:49
12:59
37VojtěchMikuleckýA, JSDHOSDH TisováHZS PAK
12:36
12:46
12:56
13:06
38JanJungwirthBHZS JČK, Frymburk
12:36
12:46
12:56
13:06
39PavelŠtědrýAHZS SČK, Stará BoleslavHZS SČK
12:43
12:53
13:03
13:13
40AlešBaklíkBHZS ZLK, ZlínHZS ZLK
12:43
12:53
13:03
13:13
41StanislavKalvodaBHZS JMK, Brno-LidickáHZS JMK
12:50
13:00
13:10
13:20
42MichalSkřivánekA, JSDHOSDH Rohatec
12:50
13:00
13:10
13:20
43PavelHauerBHZS PLK, PřešticeÚO Domažlice
12:57
13:07
13:17
13:27
44JosefTraxmandlAHZS PLK, Nýřany
12:57
13:07
13:17
13:27
45JiříTkanýA, JSDHOSDH BabiceHZS VYS
13:04
13:14
13:24
13:34
46PetrPeckaCHZS JČK, PrachaticeHZS JČK
13:04
13:14
13:24
13:34
47PřemyslLamačAHZS PLK, DomažliceÚO Domažlice
13:11
13:21
13:31
13:41
48JirkaCozlAHZS PLK, Košutka
13:11
13:21
13:31
13:41
49PetrWeinhöferBHZS ÚLK, ChomutovHZS ÚLK
13:18
13:28
13:38
13:48
50DanielKnápekAHZS PAK, PardubiceHZS PAK
13:18
13:28
13:38
13:48
51JosefFrýdlCHZS ZLK, ZlínHZS ZLK
13:25
13:35
13:45
13:55
52LukášRajzrAHZS PLK, Nýřany
13:25
13:35
13:45
13:55
53DavidKubišBHZS JČK, PísekHZS JČK
13:32
13:42
13:52
14:02
54MatyášBernardA, JSDHOSDH Volšovy
13:32
13:42
13:52
14:02
55KarelHlaváčekAHZS PLK, PlasyÚO Domažlice
13:39
13:49
13:59
14:09
56TomášJanochAHZS PLK, Plzeň-Košutka
13:39
13:49
13:59
14:09
57LukášMartínekAHZS SČK, Říčany
13:46
13:56
14:06
14:16
58MartinHruškaBHZS ZLK, VsetínHZS ZLK
13:46
13:56
14:06
14:16
59VojtěchMišteraAHZS PLK, Nepomuk
13:53
14:03
14:13
14:23
60PetrMalinskýAHZS KHK, Trutnov
13:53
14:03
14:13
14:23
61PavelDvořákA, JSDHOJSDH Nová Ves
14:00
14:10
14:20
14:30
62VojtěchDvořákAHZS ÚLK, MostHZS ÚLK
14:00
14:10
14:20
14:30
63PetrVyhnálekBHZS VYS, HumpolecHZS VYS
14:07
14:17
14:27
14:37
64JanMichalitschkeAHZS ÚLK, Klášterec nad OhříHZS ÚLK
14:07
14:17
14:27
14:37
65OndřejRosenkranzAHZS KHK, Hradec KrálovéHZS KHK
14:14
14:24
14:34
14:44
66JakubKulhánekA, JSDHOSDH TlumačovChodští Nájezdníci
14:14
14:24
14:34
14:44
67MilanHejčAHZS SŽDC Česká Třebová
14:21
14:31
14:41
14:51
68AlešVyzrálAHZS PLK, Plzeň-střed
14:21
14:31
14:41
14:51
69LubošPtáčekAHZS OLK, OlomoucOlomouc
14:28
14:38
14:48
14:58
70TomášFleišmannAHZS JČK, Frymburk
14:28
14:38
14:48
14:58
71PetrHolečekCHZS SČK, Stará BoleslavHZS SČK
14:35
14:45
14:55
15:05
72JiříUlčAHZS PLK, Plasy
14:35
14:45
14:55
15:05
73JanŠůsA, JSDHOSDH Přeštice
14:42
14:52
15:02
15:12
74JiříVodrážkaA, JSDHOJSDH Výrov-Hadačka
14:42
14:52
15:02
15:12
75PetrSvatekBHZS VYS, Světlá nad SázavouHZS VYS
14:49
14:59
15:09
15:19
76xxxxCxx
14:49
14:59
15:09
15:19
77LukášSyrovátkaAHZS KHK, JičínHZS KHK
14:56
15:06
15:16
15:26
78JanSkálaAHZS KVK, Cheb
14:56
15:06
15:16
15:26
79JanDolanskýAHZS PLK, Nýřany
15:03
15:13
15:23
15:33
80JakubSuchomelAHZS KVK, Mariánské Lázně
15:03
15:13
15:23
15:33
81xxxxCxx
15:10
15:20
15:30
15:40
82xxxxCxx
15:10
15:20
15:30
15:40

Aktualizovat tuto stránku

© 2018 HZS Plzeňského kraje