15.6.2018 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Výsledky(PDF) - Fotogalerie - TV záznam - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - JSDHO - Družstva

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Organizace Družstvo Číslo Čas + Trest Trest
1PavelKouříkAHZS PLK, DomažliceÚO Domažlice3101:23,4800:00
2VítMalenovskýAHZS JMK, Brno-LíšeňHZS JMK501:25,5400:00
3MartinPlšekBHZS OLK, PřerovOlomouc3501:27,8700:00
4DavidKubišBHZS JČK, PísekHZS JČK5301:29,4500:00
5MarekVíšekBHZS PAK, PardubiceHZS PAK401:29,4900:00
6PetrSvatekBHZS VYS, Světlá nad SázavouHZS VYS7501:30,0700:00
7MichalBrousilAHZS JČK, PísekHZS JČK2601:30,1700:00
8JiříMikuleckýBHZS PAK, Ústí nad OrlicíHZS PAK901:30,2200:00
9PetrPlačekAHZS PAK, PardubiceHZS PAK701:31,0100:00
10VojtěchKurkaA, JSDHOSDH Velké Zboží101:31,0300:00
11RomanViejBHZS MSK, Ostrava-Zábřeh3201:32,5600:00
12MichalPřecechtělBHZS OLK, OlomoucOlomouc1601:33,3700:00
13PetrVyhnálekBHZS VYS, HumpolecHZS VYS6301:36,3400:00
14PavelKubínBHZS KHK, JičínHZS KHK2501:36,5400:00
15PavelPopelkaAHZS OLK, OlomoucOlomouc301:36,8400:00
16PetrMiřátskýAHZS PHAHZS VYS1401:37,0400:00
17TomášMácaB, JSDHOSDH Brno-SlatinaHZS JMK201:37,2700:00
18DanielKouřilCHZS SŽDC Česká Třebová2001:37,5100:00
19VojtěchMikuleckýA, JSDHOSDH TisováHZS PAK3701:38,9100:00
20LubošPtáčekAHZS OLK, OlomoucOlomouc6901:39,2100:00
21JiříTkanýA, JSDHOSDH BabiceHZS VYS4501:40,4400:00
22JanHaderkaAHZS ZLK, ZlínHZS ZLK801:42,0200:00
23OndřejPavlíkBHZS PAK, PardubiceHZS PAK2701:43,2000:00
24PetrBendaBHZS JČK, TáborHZS JČK2901:45,4000:00
25AlešBaklíkBHZS ZLK, ZlínHZS ZLK4001:47,5600:00
26OndřejRosenkranzAHZS KHK, Hradec KrálovéHZS KHK6501:47,8200:00
27MichalStrnadAHZS SČK, Stará BoleslavHZS SČK3301:48,1200:00
28LukášSyrovátkaAHZS KHK, JičínHZS KHK7701:48,7100:00
29KarelHlaváčekAHZS PLK, PlasyÚO Domažlice5501:49,4600:00
30StanislavKalvodaBHZS JMK, Brno-LidickáHZS JMK4101:50,0500:00
31PetrMalinskýAHZS KHK, Trutnov6001:51,1200:00
32MichalSkřivánekA, JSDHOSDH Rohatec4201:53,7700:00
33PetrBočekAHZS MSK1101:53,9300:00
34AntonínRendlB, JSDHOSDH Česká KubiceChodští Nájezdníci1501:53,9800:00
35VojtěchDvořákAHZS ÚLK, MostHZS ÚLK6201:54,0500:00
36LukášMartínekAHZS SČK, Říčany5701:54,8000:00
37PavelDvořákA, JSDHOJSDH Nová Ves6101:56,1700:00
38AlešVyzrálAHZS PLK, Plzeň-střed6801:57,7100:00
39PetrWeinhöferBHZS ÚLK, ChomutovHZS ÚLK4901:59,9000:00
40JosefFrýdlCHZS ZLK, ZlínHZS ZLK5102:00,6400:00
41PetrPeckaCHZS JČK, PrachaticeHZS JČK4602:01,4700:00
42LukášMachtA, JSDHOSDH PařezovChodští Nájezdníci2802:01,5000:00
43TomášJanochAHZS PLK, Plzeň-Košutka5602:04,1600:00
44LuděkKonvičnýAHZS ÚLK, BílinaHZS ÚLK3402:04,4100:00
45MilanHejčAHZS SŽDC Česká Třebová6702:04,8900:00
46ŠtěpánKarbanCHZS KHK, JičínHZS KHK1802:07,0400:00
47RadekJakešCHZS PHA, Praha-SmíchovHZS VYS1902:07,7600:00
48JakubKulhánekA, JSDHOSDH TlumačovChodští Nájezdníci6602:08,3500:00
49MartinHruškaBHZS ZLK, VsetínHZS ZLK5802:09,6000:00
50JanJungwirthBHZS JČK, Frymburk3802:09,8600:00
51JanMichalitschkeAHZS ÚLK, Klášterec nad OhříHZS ÚLK6402:09,9400:00
52PavelHauerBHZS PLK, PřešticeÚO Domažlice4302:10,0200:00
53JosefNádvorníkCHZS PLK, Plzeň-Slovany2102:10,2800:00
54JaroslavKličkaB, JSDHOSDH KolovečChodští Nájezdníci3602:11,0300:00
55MichalFialaA, JSDHOSDH Dnešice2302:12,3000:00
56DanielKnápekAHZS PAK, PardubiceHZS PAK5002:12,7400:00
57JirkaCozlAHZS PLK, Košutka4802:14,1000:00
58PřemyslLamačAHZS PLK, DomažliceÚO Domažlice4702:16,7000:00
59RobinBurešAHZS ÚLK, Louny1302:18,8900:00
60JiříVodrážkaA, JSDHOJSDH Výrov-Hadačka7402:19,5600:00
61MiroslavMichlovskýBHZS JMK, Brno-LíšeňHZS JMK2402:27,0700:00
62JakubSuchomelAHZS KVK, Mariánské Lázně8002:31,6900:00
63PavelŠtědrýAHZS SČK, Stará BoleslavHZS SČK3902:34,7700:00
64AlešPreněkBHZS JČK, Frymburk1202:41,3800:00
65JiříUlčAHZS PLK, Plasy7202:47,9900:00
66JanSkálaAHZS KVK, Cheb7802:48,2800:00
67LukášRajzrAHZS PLK, Nýřany5202:50,5000:00
68JanDolanskýAHZS PLK, Nýřany7902:55,7700:00
69TomášFleišmannAHZS JČK, Frymburk7003:10,7200:00
70JosefTraxmandlAHZS PLK, Nýřany4403:21,8000:00
71PetrHolečekCHZS SČK, Stará BoleslavHZS SČK7103:43,2400:00
72VojtěchMišteraAHZS PLK, Nepomuk5903:49,1300:00
73LadislavCibulkaA, JSDHOSDH Přeštice10DNFDNF
73PetrMalinkaA, JSDHOSDH Volšovy17DNFDNF
73JiříProkopBHZS SČK, Stará BoleslavHZS SČK22DNFDNF
73MiroslavŠobáňB, JSDHOSDH Kařez30DNFDNF
73MatyášBernardA, JSDHOSDH Volšovy54DNFDNF
73JanŠůsA, JSDHOSDH Přeštice73DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2018 HZS Plzeňského kraje