15.6.2018 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Výsledky(PDF) - Fotogalerie - TV záznam - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - JSDHO - Družstva

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Organizace Družstvo Číslo Čas + Trest Trest
1PetrMiřátskýAHZS PHAHZS VYS1400:59,4500:00
2RomanViejBHZS MSK, Ostrava-Zábřeh3200:59,9700:00
3PavelKouříkAHZS PLK, DomažliceÚO Domažlice3101:00,1200:00
4LukášMartínekAHZS SČK, Říčany5701:00,4400:00
5MarekVíšekBHZS PAK, PardubiceHZS PAK401:01,1300:00
6MichalPřecechtělBHZS OLK, OlomoucOlomouc1601:01,4000:00
7MichalBrousilAHZS JČK, PísekHZS JČK2601:01,9600:00
8MartinHruškaBHZS ZLK, VsetínHZS ZLK5801:02,3300:00
9MartinPlšekBHZS OLK, PřerovOlomouc3501:02,5900:00
10PetrPlačekAHZS PAK, PardubiceHZS PAK701:02,8900:00
11JiříMikuleckýBHZS PAK, Ústí nad OrlicíHZS PAK901:03,5000:00
12JanHaderkaAHZS ZLK, ZlínHZS ZLK801:03,5100:00
13PetrSvatekBHZS VYS, Světlá nad SázavouHZS VYS7501:03,6000:00
14PetrVyhnálekBHZS VYS, HumpolecHZS VYS6301:04,8200:00
15VítMalenovskýAHZS JMK, Brno-LíšeňHZS JMK501:04,9100:00
16StanislavKalvodaBHZS JMK, Brno-LidickáHZS JMK4101:05,1400:00
17OndřejPavlíkBHZS PAK, PardubiceHZS PAK2701:05,5300:00
18VojtěchKurkaA, JSDHOSDH Velké Zboží101:06,0900:00
19TomášMácaB, JSDHOSDH Brno-SlatinaHZS JMK201:06,2500:00
20VojtěchMikuleckýA, JSDHOSDH TisováHZS PAK3701:06,9500:00
21PetrWeinhöferBHZS ÚLK, ChomutovHZS ÚLK4901:08,5000:00
22LukášMachtA, JSDHOSDH PařezovChodští Nájezdníci2801:09,0800:00
23DavidKubišBHZS JČK, PísekHZS JČK5301:09,4600:00
24DanielKouřilCHZS SŽDC Česká Třebová2001:09,6500:00
25MichalStrnadAHZS SČK, Stará BoleslavHZS SČK3301:09,6900:00
25JiříTkanýA, JSDHOSDH BabiceHZS VYS4501:09,6900:00
27PavelDvořákA, JSDHOJSDH Nová Ves6101:09,7800:00
28OndřejRosenkranzAHZS KHK, Hradec KrálovéHZS KHK6501:10,1300:00
29MiroslavMichlovskýBHZS JMK, Brno-LíšeňHZS JMK2401:10,1900:00
30PavelPopelkaAHZS OLK, OlomoucOlomouc301:10,3200:00
31PavelKubínBHZS KHK, JičínHZS KHK2501:10,3800:00
32LubošPtáčekAHZS OLK, OlomoucOlomouc6901:10,5100:00
33AlešBaklíkBHZS ZLK, ZlínHZS ZLK4001:10,5800:00
34MichalSkřivánekA, JSDHOSDH Rohatec4201:11,1700:00
35AntonínRendlB, JSDHOSDH Česká KubiceChodští Nájezdníci1501:11,7800:00
36RadekJakešCHZS PHA, Praha-SmíchovHZS VYS1901:11,7900:00
37JanJungwirthBHZS JČK, Frymburk3801:11,9400:00
38DanielKnápekAHZS PAK, PardubiceHZS PAK5001:12,1300:00
39PetrPeckaCHZS JČK, PrachaticeHZS JČK4601:12,7400:00
40PetrBendaBHZS JČK, TáborHZS JČK2901:14,4100:00
41JakubKulhánekA, JSDHOSDH TlumačovChodští Nájezdníci6601:14,6300:00
42LuděkKonvičnýAHZS ÚLK, BílinaHZS ÚLK3401:15,0800:00
43VojtěchDvořákAHZS ÚLK, MostHZS ÚLK6201:15,2800:00
44MichalFialaA, JSDHOSDH Dnešice2301:16,0200:00
45KarelHlaváčekAHZS PLK, PlasyÚO Domažlice5501:16,8800:00
46PetrBočekAHZS MSK1101:16,9600:00
47AlešVyzrálAHZS PLK, Plzeň-střed6801:17,8400:00
48JosefFrýdlCHZS ZLK, ZlínHZS ZLK5101:18,7600:00
49JaroslavKličkaB, JSDHOSDH KolovečChodští Nájezdníci3601:19,0700:00
50JanMichalitschkeAHZS ÚLK, Klášterec nad OhříHZS ÚLK6401:19,2800:00
51LukášSyrovátkaAHZS KHK, JičínHZS KHK7701:19,5700:00
52PetrMalinskýAHZS KHK, Trutnov6001:19,8200:00
53MilanHejčAHZS SŽDC Česká Třebová6701:20,5200:00
54RobinBurešAHZS ÚLK, Louny1301:22,2100:00
55PavelHauerBHZS PLK, PřešticeÚO Domažlice4301:22,2700:00
56PřemyslLamačAHZS PLK, DomažliceÚO Domažlice4701:22,2800:00
57AlešPreněkBHZS JČK, Frymburk1201:23,4400:00
58JanDolanskýAHZS PLK, Nýřany7901:24,5100:00
59JirkaCozlAHZS PLK, Košutka4801:25,4200:00
60JosefNádvorníkCHZS PLK, Plzeň-Slovany2101:25,7200:00
61ŠtěpánKarbanCHZS KHK, JičínHZS KHK1801:29,6300:00
62JakubSuchomelAHZS KVK, Mariánské Lázně8001:30,3000:00
63JanSkálaAHZS KVK, Cheb7801:34,1900:00
64JiříVodrážkaA, JSDHOJSDH Výrov-Hadačka7401:34,6500:00
65TomášJanochAHZS PLK, Plzeň-Košutka5601:37,3600:00
66PavelŠtědrýAHZS SČK, Stará BoleslavHZS SČK3901:45,0700:00
67JosefTraxmandlAHZS PLK, Nýřany4401:47,1700:00
68LukášRajzrAHZS PLK, Nýřany5201:47,6200:00
69TomášFleišmannAHZS JČK, Frymburk7001:54,8700:00
70JiříUlčAHZS PLK, Plasy7201:55,2300:00
71VojtěchMišteraAHZS PLK, Nepomuk5902:06,5200:00
72PetrHolečekCHZS SČK, Stará BoleslavHZS SČK7102:12,6300:00
73LadislavCibulkaA, JSDHOSDH Přeštice10DNFDNF
73PetrMalinkaA, JSDHOSDH Volšovy17DNFDNF
73JiříProkopBHZS SČK, Stará BoleslavHZS SČK22DNFDNF
73MiroslavŠobáňB, JSDHOSDH Kařez30DNFDNF
73MatyášBernardA, JSDHOSDH Volšovy54DNFDNF
73JanŠůsA, JSDHOSDH Přeštice73DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2018 HZS Plzeňského kraje