15.6.2018 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Propozice - Startovka - Výsledky - Výsledky(PDF) - Fotogalerie - TV záznam - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - JSDHO - Družstva

Pořadí Jméno Příjmení Kategorie Organizace Družstvo Číslo Čas + Trest Trest
1RomanViejBHZS MSK, Ostrava-Zábřeh3200:58,9800:00
2AntonínRendlB, JSDHOSDH Česká KubiceChodští Nájezdníci1501:00,1900:00
3MichalBrousilAHZS JČK, PísekHZS JČK2601:01,0200:00
4JanHaderkaAHZS ZLK, ZlínHZS ZLK801:02,5800:00
5PetrSvatekBHZS VYS, Světlá nad SázavouHZS VYS7501:03,5900:00
6DavidKubišBHZS JČK, PísekHZS JČK5301:04,6600:00
7PetrPlačekAHZS PAK, PardubiceHZS PAK701:05,2900:00
8StanislavKalvodaBHZS JMK, Brno-LidickáHZS JMK4101:06,1200:00
9MartinPlšekBHZS OLK, PřerovOlomouc3501:06,5900:00
10MichalSkřivánekA, JSDHOSDH Rohatec4201:06,7400:00
11VítMalenovskýAHZS JMK, Brno-LíšeňHZS JMK501:07,4400:00
12PetrBendaBHZS JČK, TáborHZS JČK2901:08,5300:00
13OndřejPavlíkBHZS PAK, PardubiceHZS PAK2701:09,2200:00
14PetrVyhnálekBHZS VYS, HumpolecHZS VYS6301:09,3100:00
15PavelKouříkAHZS PLK, DomažliceÚO Domažlice3101:09,7500:00
16MichalPřecechtělBHZS OLK, OlomoucOlomouc1601:11,5600:00
17TomášMácaB, JSDHOSDH Brno-SlatinaHZS JMK201:12,0400:00
18MartinHruškaBHZS ZLK, VsetínHZS ZLK5801:13,4900:00
19JiříMikuleckýBHZS PAK, Ústí nad OrlicíHZS PAK901:14,0000:00
20JanJungwirthBHZS JČK, Frymburk3801:14,0300:00
21PavelDvořákA, JSDHOJSDH Nová Ves6101:14,0600:00
22DanielKouřilCHZS SŽDC Česká Třebová2001:14,3700:00
23DanielKnápekAHZS PAK, PardubiceHZS PAK5001:15,0500:00
24OndřejRosenkranzAHZS KHK, Hradec KrálovéHZS KHK6501:15,2200:00
25MarekVíšekBHZS PAK, PardubiceHZS PAK401:15,7100:00
26JiříTkanýA, JSDHOSDH BabiceHZS VYS4501:16,3100:00
27PavelPopelkaAHZS OLK, OlomoucOlomouc301:16,5900:00
28VojtěchKurkaA, JSDHOSDH Velké Zboží101:17,0500:00
29PetrMiřátskýAHZS PHAHZS VYS1401:17,4700:00
30RobinBurešAHZS ÚLK, Louny1301:17,6000:00
31JakubKulhánekA, JSDHOSDH TlumačovChodští Nájezdníci6601:17,9100:00
32RadekJakešCHZS PHA, Praha-SmíchovHZS VYS1901:18,1300:00
33PavelKubínBHZS KHK, JičínHZS KHK2501:18,3400:00
34VojtěchDvořákAHZS ÚLK, MostHZS ÚLK6201:18,6200:00
35PetrBočekAHZS MSK1101:20,1200:00
36PetrWeinhöferBHZS ÚLK, ChomutovHZS ÚLK4901:20,5000:00
37VojtěchMikuleckýA, JSDHOSDH TisováHZS PAK3701:21,3400:00
38AlešVyzrálAHZS PLK, Plzeň-střed6801:24,1500:00
39KarelHlaváčekAHZS PLK, PlasyÚO Domažlice5501:24,8800:00
40MilanHejčAHZS SŽDC Česká Třebová6701:25,1800:00
41LukášMachtA, JSDHOSDH PařezovChodští Nájezdníci2801:26,0500:00
42MichalFialaA, JSDHOSDH Dnešice2301:26,7500:00
43PřemyslLamačAHZS PLK, DomažliceÚO Domažlice4701:27,5600:00
44LubošPtáčekAHZS OLK, OlomoucOlomouc6901:27,7200:00
45JaroslavKličkaB, JSDHOSDH KolovečChodští Nájezdníci3601:27,8900:00
46LukášMartínekAHZS SČK, Říčany5701:28,4300:00
47LukášSyrovátkaAHZS KHK, JičínHZS KHK7701:29,2200:00
48PetrMalinskýAHZS KHK, Trutnov6001:29,5200:00
49TomášJanochAHZS PLK, Plzeň-Košutka5601:29,8800:00
50AlešBaklíkBHZS ZLK, ZlínHZS ZLK4001:30,7400:00
51JanMichalitschkeAHZS ÚLK, Klášterec nad OhříHZS ÚLK6401:31,8100:00
52PetrPeckaCHZS JČK, PrachaticeHZS JČK4601:31,8300:00
53MiroslavMichlovskýBHZS JMK, Brno-LíšeňHZS JMK2401:34,5800:00
54ŠtěpánKarbanCHZS KHK, JičínHZS KHK1801:35,5600:00
55JosefFrýdlCHZS ZLK, ZlínHZS ZLK5101:36,2800:00
56LukášRajzrAHZS PLK, Nýřany5201:36,2900:00
57AlešPreněkBHZS JČK, Frymburk1201:39,0300:00
58JiříUlčAHZS PLK, Plasy7201:39,1900:00
59JosefTraxmandlAHZS PLK, Nýřany4401:41,2900:00
60VojtěchMišteraAHZS PLK, Nepomuk5901:41,5000:00
61JanDolanskýAHZS PLK, Nýřany7901:42,6200:00
62LuděkKonvičnýAHZS ÚLK, BílinaHZS ÚLK3401:46,0100:00
63JanSkálaAHZS KVK, Cheb7801:48,8900:00
64TomášFleišmannAHZS JČK, Frymburk7001:49,0200:00
65PavelHauerBHZS PLK, PřešticeÚO Domažlice4301:53,7500:00
66PavelŠtědrýAHZS SČK, Stará BoleslavHZS SČK3901:54,2800:00
67PetrHolečekCHZS SČK, Stará BoleslavHZS SČK7101:56,4400:00
68JirkaCozlAHZS PLK, Košutka4801:56,5500:00
69JakubSuchomelAHZS KVK, Mariánské Lázně8001:58,3100:00
70MichalStrnadAHZS SČK, Stará BoleslavHZS SČK3301:58,7500:00
71JosefNádvorníkCHZS PLK, Plzeň-Slovany2102:00,6200:00
72JiříVodrážkaA, JSDHOJSDH Výrov-Hadačka7402:01,7800:00
73LadislavCibulkaA, JSDHOSDH Přeštice10DNFDNF
73PetrMalinkaA, JSDHOSDH Volšovy17DNFDNF
73JiříProkopBHZS SČK, Stará BoleslavHZS SČK22DNFDNF
73MiroslavŠobáňB, JSDHOSDH Kařez30DNFDNF
73MatyášBernardA, JSDHOSDH Volšovy54DNFDNF
73JanŠůsA, JSDHOSDH Přeštice73DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2018 HZS Plzeňského kraje