8.7.2017 - Pohár ředitele HZS Pk v disciplínách TFA

Aktuálně - Startovka - Výsledky - Partneři

Celkové - 1. úsek - 2. úsek - 3. úsek - 4. úsek - Podrobně

Bez rozlišení - Kategorie A - Kategorie B - Kategorie C - JSDHO - Družstva

Pořadí Jméno Příjmení Ročník Organizace Družstvo Číslo Čas + Trest Trest
1PetrMoleš1984HZS Jihomoravského kraje, PS VyškovHasiči východ804:30,3800:00
2PavelKouřík1993HZS Plzeňského kraje, ÚO DomažliceHZS PK ÚO Domažlice3804:34,9200:00
3RomanViej1979HZS Moravskoslezského krajeHasiči východ1904:37,0700:00
4VítMalenovský1988HZS Jihomoravského kraje, PS LíšeňHasiči východ704:40,2300:00
5MichalBrousil1989HZS Jihočeského krajeHZS Jihočeského kraje504:41,1400:00
6MartinPlšek1982HZS Olomouckého kraje, ÚO PřerovHZS OLK3304:44,7100:00
7JanHaderka1989HZS Zlínského kraje, ÚO ZlínHasiči východ604:46,7500:00
8DavidKubiš1979HZS Jihočeského krajeHZS Jihočeského kraje2004:55,1200:00
9MarekVíšek1979HZS Pardubického kraje, ÚO Pardubice1704:56,9700:00
10TomášVišnar1980HZS Královéhradeckého krajeHZS Královéhradeckého kraje3704:59,0800:00
11JiříDvořák1975HZS Jihočeského kraje, ÚO TáborHZS Jihočeského kraje4004:59,7600:00
12PetrPlaček1992HZS Pardubického kraje, ÚO Pardubice3005:01,9800:00
13PetrSvatek1980HZS Kraje VysočinaHZS Kraje Vysočina205:02,3900:00
14PetrBenda1978HZS Jihočeského krajeHZS Jihočeského kraje1405:08,8900:00
15DanielKouřil1971HZS SŽDC Česká Třebová4405:14,6600:00
16MichalPřecechtěl1977HZS Olomouckého kraje, ÚO OlomoucHZS OLK2605:18,7400:00
17JiříHnyk1994HZS Plzeňského kraje, ÚO DomažliceHZS PK ÚO Domažlice3405:21,5200:00
18OndřejRosenkranz1994HZS Královéhradeckého krajeHZS Královéhradeckého kraje2505:24,4700:00
19AntonínRendl1976SDH Česká KubiceChodčtí nájezdníci4805:25,9700:00
20MilanPařil1979HZS Kraje VysočinaHZS Kraje Vysočina4705:26,5400:00
21JakubKulhánek1994SDH TlumačovChodčtí nájezdníci105:54,3700:00
22JanPetr1986HZS Karlovarského kraje, ÚO Cheb2905:57,4100:00
23JaroslavKlička1983SDH KolovečChodčtí nájezdníci905:58,1300:00
24VojtěchKurka1990SDH Velké Zboží1105:59,3000:00
25LubošPtáček1991HZS Olomouckého kraje, ÚO OlomoucHZS OLK4906:04,9300:00
26LukášMacht1986SDH Pařezov1006:05,0400:00
27PetrPecka1971HZS Jihočeského kraje4306:05,7300:00
28RobinBureš1984HZS Ústeckého kraje, PS Louny1306:12,7800:00
29TomášKuželka1994HZS Karlovarského kraje, ÚO Chebstanice Cheb4606:18,0200:00
30RostislavKvarda1986HZS Plzeňského kraje, ÚO TachovHZS Kraje Vysočina5006:21,5700:00
31MichalFiala1993SDH Dnešice1206:23,7400:00
32MiroslavKubín1986HZS Jihočeského kraje2706:24,2200:00
33AlešBaklík1985HZS Zlínského kraje, ÚO ZlínHZS ZLK1806:27,0500:00
34VojtěchDvořák1986HZS Ústeckého kraje, ÚO Most2306:39,2000:00
35PřemyslLamač1990HZS Plzeňského kraje, ÚO DomažliceHZS PK ÚO Domažlice1506:47,8900:00
36PavelHauer1979HZS Plzeňského kraje, ÚO Plzeň3106:58,5800:00
37JosefUlrich1983HZS Královéhradeckého krajeHZS Královéhradeckého kraje5207:04,4800:00
38JosefFrýdl1969HZS Zlínského kraje, ÚO ZlínHZS ZLK2207:08,0100:00
39JaroslavCibulka1998SDH Přeštice307:15,8100:00
40MichalJanováč1990SDH Salaš407:45,3500:00
41JosefVáchal1987SDH Pelechy4107:59,3300:00
42JakubSuchomel1991HZS Karlovarského kraje, ÚO Cheb3208:24,5600:00
43JanSkála1985HZS Karlovarského kraje, ÚO Chebstanice Cheb2108:52,3400:00
44MarekLuňáček1978JSDH Praha 11 Chodov4511:38,9600:00
45ŠtěpánVlček1986HZS Plzeňského kraje, ÚO TachovHZS Kraje Vysočina16DNFDNF
45ZdeněkJech1986JSDH Praha 11 Chodov42DNFDNF
45TomášBorl1997HZSP Synthos Kralupy a.s.51DNFDNF

Aktualizovat tuto stránku

© 2017 HZS PK, ČHSF